ASUS ROG-LOKI-1200T-SFX-L-GAMING 1200 W 20+4 pin ATX - Elektro a domácnosť
ASUS ROG-LOKI-1200T-SFX-L-GAMING 1200 W 20+4 pin ATX
Značka: ASUS
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: 90YE00N0-B0NA00
Napájanie počítača • Celková spotreba energie: 1200 W • Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V • Maximálny výkon: 1200 W • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX • Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 45 cm • Dĺžka napájacieho kábla SATA: 100,200,300 mm • Určenie: PC • Formát zdroja: SFX-L • Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Platinum • Farba: čierna • Strieborná • Typ chladenia: Aktívne • Priemer ventilátora: 12 cm • Dodávané káble: AC • Procesor • PCIe • Periférny (Molex) • SATA •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Napájanie počítača
• Celková spotreba energie: 1200 W
• Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V
• Maximálny výkon: 1200 W
• Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX