ASUS LCD 27" VG27AQML5A TUF Gaming 2560x1440 QHD Fast-IPS panel 300Hz 0.3ms G-SYNC comp. AMD FreeSy -
TOP
PONUKA
Záruka 3 roky
ASUS LCD 27
Značka: ASUS
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: 90LM0BG0-B02971
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
ASUS LED VG27AQML5A
Displej:
Velikost panelu (palce): 27
Poměr stran: 16:9
Zobrazovací plocha (V x Š): 596,74 x 335,66 mm
Povrch displeje: antireflexní
Typ podsvícení: LED
Typ panelu: Fast IPS
Pozorovací úhel (CR>=10, V/Š): 178°/ 178°
Velikost pixelu: 0,233 mm
Rozlišení: 2560 x 1440
Barevný prostor (DCI-P3): 95 %
Jas (HDR, špičkový): 400 cd/m2
Jas (typický): 300 cd/m2
Kontrastní poměr (typický): 1300:1
Zobrazené barvy: 1073,7 milionů (10 bitů)
Doba odezvy: 1 ms (GTG), 0,3 ms (min.)
Obnovovací frekvence (max.): 300 Hz
Podpora HDR (High Dynamic Range): HDR10
Flicker Free: Ano
Vlastnosti:
GameVisual: Ano
Výběr barevné teploty: Ano (4 režimy)
GamePlus: Ano
HDCP: Ano, 2.2
Extreme Low Motion Blur: Ano
ELMB Sync: Ano
Technologie VRR: Ano (Adaptive-Sync)
Technologie GameFast Input: Ano
Shadow Boost: Ano
DisplayWidget: Ano, DisplayWidget Center
Low Blue Light: Ano
ASUS Power Sync: Ano
Technologie A.I. Assistant: AI Visual
Technologie A.I. Assistant: Dynamic Crosshair
Technologie A.I. Assistant: Dynamic Shadow Boost
Audio:
Reproduktory: Ano (2Wx2)
I/O porty:
DisplayPort 1.4 x 1 (HBR3)
HDMI(v2.1) x 2
USB Hub : 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (Service Port)
Earphone Jack : Yes
Mechanický design:
Naklonění: Ano (+20° ~ -5°)
Otočení: Ano (+20° ~ -20°)
Otočení kolem osy: Ano (+90° ~ -90°)
Nastavení výšky: 0~130 mm
Montáž na zeď VESA: 100x100 mm