ASRock Phantom Gaming PG34QRT3A - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
ASRock Phantom Gaming PG34QRT3A
Značka: Asrock
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: 90LXA0J0-A0E1A0V
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
ASRock Phantom Gaming PG34QRT3A Herní prohnutý LED monitor o úhlopříčce 34" nabízí WQHD rozlišení 3440 × 1440 obrazových bodů, kontrastní poměr 4000 : 1, jas 500 cd/m2, dobu odezvy 1 ms a 94% pokrytí DCI-P3. Obnovovací frekvence až 180 Hz spolu s podporou technologií AMD FreeSync Premium a VESA DisplayHDR 400 nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. Použitím technologie VA je dosaženo širokých pozorovacích úhlů 178° horizontálně i vertikálně. Monitor je vybaven i vestavěnou Wi-Fi anténou, kterou pouze připojíte k počítači dodanými kabely a můžete si užívat hraní bez latence. V neposlední řadě jistě potěší čtyři USB 3.0 porty, výškově stavitelný stojan a integrované stereo reproduktory s celkovým výkonem 4 W.
Součástí balení jsou anténní kabely Wi-Fi, HDMI, DisplayPort a USB kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA Úhlopříčka: 34" Poměr stran: 21 : 9 Rozlišení: 3440 × 1440 Kontrastní poměr: 4000 : 1 Doba odezvy: 1 ms Rozhraní: Wi-Fi, 2× HDMI, 2× DisplayPort, 4× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 1× sluchátkový výstup Barva: černá