ASRock PG27FF1A -
Záruka 3 roky
ASRock PG27FF1A
ASRock PG27FF1A
Značka: Asrock
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: PG27FF1A
LED herný monitor 27” • 165Hz vysoká obnovovacia frekvencia • doba odozvy 1 ms (MPRT) • 94 % DCI-P3 / sRGB 123 % farebný priestor • široké pozorovacie uhly 178 stupňov • technológia AMD FreeSync™ Premium • vstavané reproduktory 2x2W • rozmery so stojanom: 612,42 x 434,83 ​​x 192,61 mm • hmotnosť so stojanom: 4,48 kg
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
ASRock PG27FF1A - LED monitor 27"
  • Napájecí kabel
  • Kabel DisplayPort
  • Kabel HDMI
  • Rychlý průvodce
Obnovovací frekvence 165 Hz
Získejte výhodu nad ostatními! Jeden Display port 1.2 podporuje obnovovací frekvenci až 165 Hz. Pro sekundární displeje a kompatibilní konzole jsou k dispozici dva další porty HDMI 2.0. Navíc dva vestavěné reproduktory a jeden 3,5mm výstup pro sluchátka nabízejí hráčům lepší herní zážitek.