APC rack PDU, 0U/1U, 120-240V/20A, 220-240V/16A, (13) C13 - PC a Notebooky
Záruka 62 let
APC rack PDU, 0U/1U, 120-240V/20A, 220-240V/16A, (13) C13
Značka: APC
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 62 let
Produktový kód: AP6020A
napäťová distribučná jednotka (PDU) 13 AC zásuvky/AC zásuviek 0U/1U Čierna • PDU typy: Základný, Kapacita racku: 0U/1U, Model: Jedna fáza • Počet zásuviek: 13 AC zásuvky/AC zásuviek, Typy zásuvky pre napájanie zo siete: C13 zviazané, Zástrčka: C20 zviazané • Certifikácia: cUL Listed, CE, EAC, IRAM, PSE, UL Listed, VDE, REACH • Nominálne vstupné napätie: 100-240 V, Maximálny prúd: 20 A, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Rozmery (š x h x v): 44 x 93 x 388 mm, Hmotnosť: 1,5 kg
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
napäťová distribučná jednotka (PDU) 13 AC zásuvky/AC zásuviek 0U/1U Čierna
• PDU typy: Základný, Kapacita racku: 0U/1U, Model: Jedna fáza
• Certifikácia: cUL Listed, CE, EAC, IRAM, PSE, UL Listed, VDE, REACH
• Nominálne vstupné napätie: 100-240 V, Maximálny prúd: 20 A, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz
• Rozmery (š x h x v): 44 x 93 x 388 mm, Hmotnosť: 1,5 kg