AOC Q27V5CW/BK - Dielňa a Hobby
Záruka 3 roky
AOC Q27V5CW/BK
AOC Q27V5CW/BK
Značka: AOC
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: Q27V5CW/BK
27" monitor • Rozlíšenie displeja: 2560 x 1440 px • Typ HD rozlíšenia: Quad HD • Technológia displeja: LED • Odozva: 1 ms • Natívny pomer strán: 16:9 • Vodorovný pozorovací uhol: 178° • Zvislý porozovací uhol: 178° • Vstavané reproduktory • Zabudovaný USB hub • Verzia USB hubu: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) • Podpora štandardu VESA pre montáž • Nastavenie výšky • Farba: Čierna
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
AOC Q27V5CW je 27” IPS panel s QHD rozlišením a ergonomickým stojanem, který nedělá žádné kompromisy ohledně pohodlného uživatelského zážitku a vynikající kvality obrazu. Povzbudí vaši produktivitu pomocí kompletní konektivity, včetně USB-C s Power Delivery až 65 W, 4 USB porty a HDMI, přičemž také nabízí extra zabezpečení přes webkameru s integrovaným Windows Hello.
Elegantní doplněk do domácí kanceláře
Realistická spolupráce a videohovory
Zabezpečení A Rychlá Odezva Díky Webové Kameře S Certifikací Windows Hello™
Rozlišení QHD
Panel IPS
75 Hz obnovovací frekvence
Získejte výhodu nad ostatními! Při obnovovací frekvenci 75 Hz se na panelu zobrazuje 75 snímků za sekundu. Monitory s obnovovací frekvencí 75 Hz mají o 25 % rychlejší zobrazování snímků oproti většině základních monitorů nabízejících frekvenci 60 Hz. Současně však stále zůstávají cenově dostupné a poskytují dodatečné snímky, které hráči potřebují k tomu, aby porazili své soupeře.