AOC CU34P3CV - LED monitor 34 -
TOP
PONUKA
Doživotná záruka
AOC CU34P3CV - LED monitor 34
AOC CU34P3CV - LED monitor 34
Značka: AOC
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: CU34P3CV
Zakrivený LCD monitor • uhlopriečka 34" • ultraširokouhlé rozlíšenie QHD 3440 x 1440 px • polomer zakrivenia 1500R • antireflexný VA panel • pomer strán 21:9 • čas odozvy 4 ms (GtG) • obnovovacia frekvencia 100 Hz • kontrastný pomer 3000:1 • pozorovací uhol 178° horizontálne a vertikálne • HDMI 2.0 • USB-C • DP 1.4 • výstup na slúchadlá • Reproduktor 2 x 5 W. •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
  • Polomer zakrivenia 1500R
  • Uhlopriečka 34"
  • Čas odozvy 4 ms GtG
  • Jas 300 cd/m2
  • USB 3.2
Dizajn
Ergonómia
Okrem ideálneho polomeru zakrivenia je pre vašu prácu dôležitá aj možnosť prispôsobiť si monitor svojmu telu a potrebám. Tento zakrivený LCD monitor od spoločnosti AOC môžete nastaviť v troch smeroch. Môžete ho nakloniť v rozsahu od -5° do 23°, otočiť v rozsahu od -175° do 175° alebo nastaviť výšku až do 150 mm.
Technológia AOC Flicker-Free
Integrované reproduktory
Uhlopriečka 34", UltraWide QHD rozlíšenie 3440 x 1440 px, polomer zakrivenia 1500R, antireflexný VA panel, pomer strán 21:9, doba odozvy 4 ms (GtG), obnovovacia frekvencia 100 Hz, kontrastný pomer 3000:1, pozorovací uhol 178° horizontálne aj vertikálne. HDMI 2.0, USB-C, DP 1.4, výstup na slúchadlá. Reproduktor 2 x 5 W.