AOC AGON/27G4HRE/27"/IPS/FHD/200Hz/1ms/Černá/3R - Televízie, Video & Audio
Záruka 3 roky
AOC AGON/27G4HRE/27
AOC AGON/27G4HRE/27"/IPS/FHD/200Hz/1ms/Černá/3R
Značka: AOC
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: 27G4HRE
HDR 10; Adaptive Sync; NVIDIA G-SYNC™
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
AGON by AOC 27G4HRE
• HDR 10
• Adaptive Sync
• NVIDIA G-SYNC™
• Low Blue Light
• Flicker Free
• G-Menu
• zámek Kensington
Úhlopříčka: 27"/68,6cm
Zakřivení: ne
Povrch displeje: antireflexní
Rozlišení: 1920x1080 (FHD)
Poměr stran: 16:9
Typ obrazovky: Fast IPS
Typ podsvícení: WLED
Odezva: 1ms (GTG)
Obnovovací frekvence: 200Hz
Kontrast: 1000:1
Pozorovací úhly (horizontální/vertikální): 178°/178°
Počet barev: 16,7 milionu
Jas: 300 nitů
Reproduktor: 2x 2W
Porty:
• 2x HDMI 2.0
• 1x DisplayPort 1.4
• 1x 3,5mm audio výstup pro sluchátka
• 1x napájecí konektor
Napájení: interní
Spotřeba: 23 W
Stand By režim: 0,3 W
Montáž na zeď: VESA 100x100mm
Naklápění monitoru naklonění: ano (-3,5° ±1,5° ~ 21,5° ±1,5°)
Barva: černá, červená
Rozměry (včetně základny): 613,7x460,7x177,4mm
Rozměry (bez základny): 613,7x336,4x53,7mm