AEROCOOL PGS VX-800PLUS 800W 80+ - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
AEROCOOL PGS VX-800PLUS 800W 80+
Značka: Aerocool
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: AEROPGSVX-800PLUS-80
napájací zdroj • Celkový príkon: 800 W • Vstupné striedavé napätie: 230 V • Frekvencia vstupného striedavého napätia: 47 - 63 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX • Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 50 cm • Dĺžka periférneho (Molex) kábla: 600,750 mm • Účel: PC • Formát PSU: ATX • Certifikácia: CE • FCC • EAC • Farba: Čierna • Priemer vetráka: 12 cm • Počet ventilátorov: 1 ventilátor/ventilátory
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
napájací zdroj
• Celkový príkon: 800 W
• Vstupné striedavé napätie: 230 V
• Frekvencia vstupného striedavého napätia: 47 - 63 Hz
• Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX
• Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 50 cm
• Dĺžka periférneho (Molex) kábla: 600,750 mm