Adata XPG PYLON II 750W PYLONII750B-BKCEU - PC príslušenstvo
TOP
PONUKA
Adata XPG PYLON II 750W PYLONII750B-BKCEU
Značka: ADATA
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: PYLONII750B-BKCEU
Kompatibilita se standardem Intel ATX 3.1 : Podporuje nejnovější standardy s konektorem 12V-2x6 pro vysoce výkonné sestavy.; Tichý a odolný ventilátor FDB: Zajišťuje účinné chlazení při zachování nízké hladiny hluku a dlouhodobé spolehlivosti.; Bronzová certifikace 80 PLUS: Optimalizováno pro energetickou účinnost, snížení spotřeby energie a snížení nákladů.
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
• Kompatibilita se standardem Intel ATX 3.1 : Podporuje nejnovější standardy s konektorem 12V-2x6 pro vysoce výkonné sestavy.
• Ochrany: OCP / OVP / UVP / OPP / SCP / OTP / NLO / SIP
Rozměr ventilátoru: 135mm
Rozměry: 150 x 150 x 86mm