Acer Veriton N1502G-13U5U NUC (BAREBONE), black (DT.R39EH.002) - Mobily a Tablety
Acer Veriton N1502G-13U5U NUC (BAREBONE), black (DT.R39EH.002)
Značka: Acer
Dostupnosť: nie je skladom
Produktový kód: DT.R39EH.002
Intel® Core™ i5 i5-1334U 0 GB DDR4-SDRAM SSD Mini PC Čierna • Frekvencia procesora: 1,3 GHz, Typ procesoru: Intel® Core™ i5, Model procesoru: i5-1334U • Vnútorná pamäť: 0 GB, Typ vnútornej pamäte: DDR4-SDRAM, Frekvencia pamäti: 3200 MHz • Celková kapacita úložiska: 0 GB, Ukladacie médium: SSD • Model integrovanej grafickej karty: Intel Iris Xe Graphics • Wi-Fi • Napájanie: 65 W • Typ skrine: Mini PC • Typ produktu: Mini PC • Farba: Čierna
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%