ACER Swift Go 14 (SFG14-72-51V8) - Mobily a Tablety
ACER Swift Go 14 (SFG14-72-51V8)
Značka: Acer
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: NX.KP0EC.002
Model procesora: procesor Core Ultra 5 125H • Grafická karta: Intel Arc graphics • Veľkosť obrazovky: 14" • Technológia obrazovky: Odlesk • Režim obrazovky: WQ2.8K • Technológia podsvietenia: OLED • Rozlíšenie obrazovky: 2880x1800 • Štandardná pamäť: 16 GB
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Technické parametre
Procesor
Výrobca procesora: Intel
Model procesora: procesor Core Ultra 5 125H
Rýchlosť procesora: 1,2 GHz
Počet jadier: 14
Displej a grafika
Grafická karta: Intel Arc graphics
Veľkosť obrazovky: 14"
Technológia obrazovky: Glare
Režim obrazovky: WQ2.8K
Technológia podsvietenia: OLED
Rozlíšenie obrazovky: 2880x1800
Pomer strán: 16:10
Pamäť
Štandardná pamäť: 16 GB
Technológia pamäte: LPDDR5X Integrovaná pamäť + N/A
Úložisko
Celková kapacita SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Sieť a komunikácia
WIFI (6E Intel 802.11ax 2x2 Killer 1675i CNVi): Áno
Bluetooth verzia v5.3: Áno
Rozhrania/porty
HDMI: Áno
Celkový počet portov USB: 4
Počet portov USB typu C: 2
Počet portov USB 3.2: 2
Sieť (RJ-45): Nie
3,5 mm jack: Áno
Slot na zámok Kensington: Áno
Softvér
Operačný systém: Windows 11 Home
Vybavenie
QHD USB TNR kamera s 2 mikrofónmi: Áno
Numerická klávesnica: Nie
Čítačka odtlačkov prstov: Áno
Čítačka pamäťových kariet: Áno (MicroSD)
Optická mechanika: Nie
Podsvietená klávesnica: Áno
Touchpad: Áno
Chladenie TwinAir
Informácie o batérii
Chemický zloženie batérie: lítium-iónová (Li-Ion)
Energia batérie: 65Wh
Popis napájania
100W sieťový adaptér USB typu C