Acer SF14-51T 14/U7-256V/16G/512BSSD/W11H - Televízie, Video & Audio
TOP
PONUKA
Acer SF14-51T 14/U7-256V/16G/512BSSD/W11H
Značka: Acer
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: NX.JG4EC.007
Notebook INTEL Core U7--256V - (2,2GHz) (maximální až 4,8GHz), 2880 × 1800, RAM 16GB, SSD 512GB, bez optické mechaniky, Intel Intel Graphics, Čtečka otisku prstů, Microsoft Windows 11 Home •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Acer Swift Edge 14 AI (SFE14-51T-75NM)
Copilot+ PC
SW NitroSense
klávesa Copilot
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 7 256V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,2/4,8 GHz, LPE-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, až 47 TOPS
Paměť: 16GB LPDDR5x
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 14" WQ2,8K (2880x1800) 16:10 antireflexní OLED, 120Hz, DCI-P3 100%/Adobe 100%, 500 nitů, podpora HDR True black 500, TÜV Low blue/Eyesafe
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics
Audio: 2x reproduktor; 2x mikrofon
Webkamera: FHD IR USB TNR
Polohovací zařízení: Corning® Gorilla® Glass Touchpad
Klávesnice: bíle podsvícená bez numerického bloku
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 Killer 1750i + BT 5.4 LE Audio)
Porty USB:
2x USB-C™ s podporou: USB4® 40 Gb/s/DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™ 4/nabíjení přes USB 5 V; 3 A/DC-in 15 nebo 20 V; 100 W
1x USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
Ostatní porty:
1x HDMI 2.1
1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 65Wh Li-ion
Napájení: 100W USB-C AC adaptér PCR50%
Barva: bílá (Pearl white)
Rozměry: 313,7x229,3x9,3mm