Acer Iconia Tab P11 (P11-11-86WG) - MTK MT8781 Octa-Core CPU, 11" 2000x1200, 8GB, 256 GB UFS,Android -
Značka: Acer
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: NT.LGUEE.004
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
ACER Iconia Tab P11 (P11-11-86WG)
Part Number: NT.LGUEE.004
Procesor
Model procesoru: MTK MT8781 Octa-Core
Zobrazení
Velikost obrazovky: 11"
Typ obrazovky: LCD
Režim obrazovky: WUXGA+
Technologie podsvícení: IPS
Rozlišení obrazovky: 2000x1200
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 8 GB
Technologie paměti: LPDDR4X Memory On Board
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 256 GB
Typ SSD: UFS
Síť a komunikace
WIFI (802.11ac Dual band 2.4 GHz + 5 GHz): Ano
Bluetooth verze v5.2: Ano
Rozhraní/porty
Reset hole: Ano
Celkový počet portů USB: 1
Počet portů USB Type-C: 1 (supporting charging)
3,5 mm jack: Ano
Software
Operační systém: Android 14
Výbava
Rear webcam 13MP AutoFocus
Front webcam 5MP MIPI
Mikrofón: Ano
MicroSD card slot up to 512GB
Reproduktor: Ano
Touchpad: Ne
TPM: Ne
Informace o baterii
Počet článků: 2-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 20Wh
Maximální výdrž baterie: 13 hodin
Popis napájení
20 W AC adapter support 9V/2A quick charge