Acer Aspire Spin 14 Steel Gray kovový (ASP14-52MTN-58NE) (bez adaptéru) -
Značka:
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód:
SW NitroSense; klávesa CopilotOperační systém: Windows 11 HomeProcesor: Intel Core Ultra 5 115U (8 jader - 2P + 4E + 2LPE, 10 vláken, P-core 1,5/4,2 GHz, E-core 1,0/3,5 GHz, LPE-core 0,7/2,1 GHz, 10 MB cache)Paměť: 16GB LPDDR5x na základní descePevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4Optická mechanika: neČtečka paměťových karet: neDisplej: dotykový 14" WUXGA (1920x1200) 16:10 lesklý IPS, 60HzGrafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel GraphicsAudio: 2x reproduktor; 2x mikrofonWebkamera: FHD USB TNRPolohovací zařízení: Precision TouchpadKlávesnice: bíle podsvícená bez numerického blokuČtečka otisků prstů: anoSíť: neBezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E Intel 802.11ax 2x2 + BT 5.3 LE)Porty USB:; 2x USB-C s podporou: USB4® 40 Gb/s/DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™ 4/nabíjení přes USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 65 W
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%