Acer Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-33QY), silver - PC a Notebooky
Acer Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-33QY), silver
Značka: Acer
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: NX.J3UEC.002
notebook • 14 palců úhlopříčka • sdílená grafická karta Intel Graphics • 1910 × 1200 px • procesor Intel Core 3 (8jádrový - až 3,9 GHz) • úložiště SSD 512 GB • paměť RAM 16 GB • HDMI • 2× USB 3.2 • 2× USB-C • 3,5mm audio Jack • Bluetooth 5.1 • Wi-Fi 6 802.11ax • dotykový displej • 360° panty • operační systém Windows 11 Home • certifikace Energy Star •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Skutečně konvertibilní notebook, to je Acer Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-33QY). Promyšlená konstrukce je připravena na celodenní provoz. Užijte si dotykový displej s okamžitou odezvou a plnou konvertibilitu díky 360° pantům. Obrazovka má 14" úhlopříčku a rozlišení 1910 × 1200 px s poměrem stran 16 : 10. Notebook disponuje sdílenou grafickou kartou Intel Graphics a procesorem Intel Core 3–N355. 8jádrový procesor z generace Meteor Lake má rychlost až 3,9 GHz.
Oslnivá rychlost procesoru Intel Core 3 a dokonalá konvertibilita s 360° panty.
Copilot
Dotykový displej
Konektivita
Notebook snadno připojíte k dalšímu zařízení díky portům pro HDMI, 2× USB 3.2, 2× USB-C a 3,5mm audio Jack.