Acer Aspire Go 17 AG17-31P-35NB - Mobily a Tablety
Acer Aspire Go 17 AG17-31P-35NB
Značka: Acer
Dostupnosť: nie je skladom
Produktový kód: NX.J45EC.001
Notebook INTEL Core 3--N355 - (maximální až 3,9GHz), 1920 × 1080 (FHD),SSD 512GB, bez optické mechaniky, Intel Intel Graphics, Microsoft Windows 11 Home •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
klávesa Copilot
AcerSense App
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core 3 N355 (8 jader, 8 vláken, 3,9 GHz, 6 MB cache)
Paměť: 8GB LPDDR5 na základní desce
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 17,3" FHD (1920x1080) antireflexní IPS, 16:9, 60Hz
Grafická karta: Intel UHD Graphics 32EU
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Klávesnice: bez podsvícení s numerickým blokem
Web kamera: HD USB TNR
Audio: 2x reproduktor; 2x mikrofon
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6, 802.11ax + BT 5.1)
Porty USB:
2x USB typu C™: podpora USB 3.2 Gen 2 (až 10Gb/s)/DisplayPort/USB nabíjení 5V; 3A/DC-in 19V; 45W
2x USB typu A: 3.2 Gen 1
Další porty:
1x HDMI 2.1
1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 53Wh Li-ion
Napájení: 65W USB-C AC adaptér PCR50%
Barva: šedá (Steel Gray)
Rozměry: 402,1x258,5x21,4mm