ACER Aspire 16 AI A16-52M-78L6 - Televízie, Video & Audio
ACER Aspire 16 AI A16-52M-78L6
Značka: Acer
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: NX.JLSEC.00B
Acer Aspire 16 AI (A16-52M-78L6) Core Ultra 7 258V/32GB/1TB SSD/16
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Podrobnosti
ACER NTB Aspire 16 AI (A16-52M-78L6)
Part Number: NX.JLSEC.00B
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 7 processor 258V
Rychlost procesoru: 3,7 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920x1200
Typ displeje: Anti-Glare
Poměr stran: 16:10
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Intel Arc 130V GPU
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: LPDDR5X + N/A
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Síť a komunikace
Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port supporting: USB4 ® 40Gbps / Thunderbolt 4 / Display port over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 100 W
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 65 Whrs
Popis napájení
65W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0