Acer ANV16-42-R0YY 16 R5 16GB 1T W11H -
Značka: Acer
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: NH.QYXEC.007
Notebook R5--240 - 4 300 (4,3 GHz) 1920 × 1200 WUXGA ,SSD 1024 GB bez optické mechaniky, NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Microsoft Windows 11 Home •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Podrobnosti
ACER NTB Nitro V 16 AI (ANV16-42-R0YY)
Part Number: NH.QYXEC.007
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen 5 240
Rychlost procesoru: 4,3 GHz
Počet jader: 6
Zobrazení a grafika
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5060
Velikost obrazovky: 16"
Typ obrazovky: LCD
Technologie obrazovky displeje: Matný
Režim obrazovky: WUXGA
Technologie podsvícení: IPS
Rozlišení obrazovky: 1920x1200
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 16 GB (8+8)
Technologie paměti: DDR5 Memory
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth verze 5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen2 port
1x USB Type-C port
1x USB 3.2 Gen1
1x HDMI 2.1
1x RJ-45
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
HD TNR Camera with 2Mic.: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 4-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 76Wh
Popis napájení
135W 5.5mm Slim AC adapter PCR50%