Acer A16-52M 16/U5-226V/16G/1TSSD/W11H - Dielňa a Hobby
TOP
PONUKA
Acer A16-52M 16/U5-226V/16G/1TSSD/W11H
Značka: Acer
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: NX.JLSEC.009
Acer Sense; klávesa Copilot (AI)Operační systém: Windows 11 HomeProcesor: Intel Core Ultra 5 226V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,1/4,5 GHz, LPE-core 2,1/3,5 GHz, 8 MB cache)NPU: Intel® AI Boost, až 40 TOPSPaměť: 16GB LPDDR5X na desceMaximální velikost paměti: 16GBPevný disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4Optická mechanika: neČtečka paměťových karet: microSDDisplej: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, 120Hz, 350 nitůGrafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel GraphicsWeb kamera: FHD IR TNRAudio: 2x reproduktor; 2x mikrofonPolohovací zařízení: Precision TouchpadKlávesnice: bíle podsvícená s numerickým blokemČtečka otisků prstů: neČtečka čipových karet: neBezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 MU-MIMO + BT 5.4)Porty USB:; 2x USB4® (40Gb/s/DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™4/USB nabíjení 5V; 3A/DC-in port 20V; 100W)
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Acer Aspire 16 AI (A16-52M-515P)
Copilot+ PC
• Acer Sense
• klávesa Copilot (AI)
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 5 226V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,1/4,5 GHz, LPE-core 2,1/3,5 GHz, 8 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, až 40 TOPS
Paměť: 16GB LPDDR5X na desce
Maximální velikost paměti: 16GB
Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, 120Hz, 350 nitů
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics
Web kamera: FHD IR TNR
Audio: 2x reproduktor; 2x mikrofon
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Klávesnice: bíle podsvícená s numerickým blokem
Čtečka otisků prstů: ne
Čtečka čipových karet: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 MU-MIMO + BT 5.4)
Porty USB:
• 2x USB4® (40Gb/s/DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™4/USB nabíjení 5V; 3A/DC-in port 20V; 100W)
• 2x USB 3.2 Gen 1
Další porty:
• 1x HDMI 2.1
• 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
• 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 65Wh Li-ion
Napájení: 65W USB-C AC adaptér
Barva: Steel Gray
Rozměry: 354,9x250,1x15,9mm